UHE1E221MPD1TD
CAP ALUM 220UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UHE1E221MPD1TD
UHE1E221MPD1TD Hakkında
Nichicon UHE1E221MPD1TD, 220µF kapasitanslı, 25V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial montaj tipinde through-hole paketlemesi ile tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 7000 saatlik yaşam süresi garantisine sahiptir. 130 mOhms impedans ve 448 mA ripple akım kapasitesi ile genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreler ve sinyal işleme devrelerinde kullanılır. Düşük frekans ripple akımında 120 Hz'de 448 mA taşıyabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Impedance 130 mOhms
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 448 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V