UHE1C822MHT
CAP ALUM 8200UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UHE1C822MHT
UHE1C822MHT Hakkında
Nichicon UHE1C822MHT, 8200 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V nominal gerilim için tasarlanmış bu radial montajlı komponent, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, ses sistemleri ve motor kontrol devrelerinde kullanılır. ±20% tolerans ve 10000 saatlik ömür garanti (105°C'de) sunar. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir. 14 mOhm impedans, 4.22A (100 kHz) ve 3.376A (120 Hz) ripple akım kapasitelerine sahiptir. Through Hole radial can paketinde sunulur.
Applications General Purpose
Capacitance 8200 µF
Impedance 14 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.22 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.376 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V