UHE1C681MPT6
CAP ALUM 680UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UHE1C681MPT
UHE1C681MPT6 Hakkında
Nichicon UHE1C681MPT6, 680µF kapasitans değerine sahip radyal paket alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V rated voltage ile tasarlanmış bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanıma uygundur. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 7000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 60 mOhms impedans değeri ile düşük ESR karakteristiğine sahiptir. Through-hole montaj türü için uygun radial can paketinde sunulmaktadır. Yüksek frekansta 1.21A (100 kHz) ve düşük frekansta 907.5mA (120 Hz) ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
Impedance 60 mOhms
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.21 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 907.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V