UHE1C681MPT
CAP ALUM 680UF 20% 16V RADIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UHE1C681MPT
UHE1C681MPT Hakkında
Nichicon UHE1C681MPT, 680 µF kapasitansına sahip radyal konfigürasyonlu alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V rated voltage ile tasarlanmış bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, ses devreleri ve filtre uygulamalarında kullanılır. Through Hole montaj tipi ile PCB'ye direk lehimlenir. ±20% tolerans ve -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. 105°C'de 7000 saat yaşam süresi belirtir. Impedansı 69 mOhms, ripple current kapasitesi 100 kHz'de 1.05A ve 120 Hz'de 787.5 mA'dir. Bileşen obsolete durumdadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
Impedance 69 mOhms
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.05 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 787.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V