UHE1C471MPT
CAP ALUM 470UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UHE1C471MPT
UHE1C471MPT Hakkında
Nichicon UHE1C471MPT, 470 µF kapasitansı ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış radyal montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V rated voltage ile çalışan bu bileşen, -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir. 87 mOhms empedans değeri ve 7000 saat ömür (105°C'de) ile güç kaynakları, ses amplifikatörleri, motor kontrol devreleri ve filtreleme uygulamalarında kullanılabilir. Radial, Can paket tipinde sunulan komponentin ±20% toleransı vardır. Yüksek frekansta (100 kHz) 840 mA, düşük frekansta (120 Hz) 630 mA ripple akım kapasitesi mevcuttur.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Impedance 87 mOhms
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 840 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 630 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V