UHE1C392MHT6
CAP ALUM 3900UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UHE1C392MHT6
UHE1C392MHT6 Hakkında
Nichicon UHE1C392MHT6, 3900 µF kapasitanslı, 16V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can paket tipi ile Through Hole montajına uygun olan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına ve 10000 saat ömür süresine (105°C'de) sahiptir. 21 mOhms impedans değeri ile 100 kHz'de 2.93 A, 120 Hz'de 2.344 A ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans aralığında üretilmiştir. Güç kaynağı filtreleme, güç yönetimi ve sinyal işleme devrelerinde yaygın olarak uygulanır.
Applications General Purpose
Capacitance 3900 µF
Impedance 21 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.93 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.344 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V