UHE1C152MPT
CAP ALUM 1500UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UHE1C152MPT
UHE1C152MPT Hakkında
Nichicon UHE1C152MPT, 1500µF kapasitansa sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V nominal gerilim ile tasarlanmış bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere geliştirilmiştir. -40°C ile 105°C arasında çalışan kondansatör, 105°C sıcaklıkta 7000 saat ömürlü tasarıma sahiptir. 31 mOhms empedansı ve ±20% toleransı ile belirtilen elektrik değerlerini sunar. Through-hole montaj tipi sayesinde geleneksel PCB uygulamalarına uyumludur. Radial kasa tipi kompakt tasarımlar için kullanılabilir. Yüksek frekans ripple akımı 1.91A@100kHz, düşük frekans ripple akımı 1.528A@120Hz değerleridir.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
Impedance 31 mOhms
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.91 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.528 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V