UHE1C121MED
CAP ALUM 120UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UHE1C121MED
UHE1C121MED Hakkında
Nichicon UHE1C121MED, 120µF kapasitansı ve 16V nominal voltajı ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can paketinde sunulan bu bileşen, through-hole montaj teknolojisi kullanılarak PCB'lere monte edilir. ±20% tolerans, 220 mOhms impedans ve 340 mA @ 100 kHz ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, filtre devreleri, ses amplifikatörleri ve genel sinyal işleme uygulamalarında kullanılır. -40°C ile +105°C arasında çalışır ve 105°C'de 5000 saat ömür garantisine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 120 µF
Impedance 220 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 340 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 238 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V