UHE1C102MHD6
CAP ALUM 1000UF 20% 16V RADIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UHE1C102MHD6
UHE1C102MHD6 Hakkında
Nichicon UHE1C102MHD6, 1000 µF kapasitanslı 16V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial through-hole montajı ile PCB tasarımlarında kullanılan genel amaçlı uygulamalar için uygundur. 49 mOhms empedansı ve 10000 saatlik ömür garantisi (105°C'de) ile güvenilir performans sağlar. -40°C ile 105°C arasında çalışan bu kondansatör, 1.45 A ripple akım kapasitesi (100 kHz) ve 1.088 A ripple akım (120 Hz) ile AC filtreleme, güç kaynağı stabilizasyonu ve sinyal işleme uygulamalarında yaygın olarak tercih edilmektedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Impedance 49 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.45 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.088 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V