UHE1A681MPD6
CAP ALUM 680UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UHE1A681MPD
UHE1A681MPD6 Hakkında
Nichicon UHE1A681MPD6, 680 µF kapasitanslı 10V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can paket tipinde through-hole montaj için tasarlanmıştır. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 6000 saat ömür garantisi sunar. 80 mOhm impedans değeri ile düşük ESR karakteristiğine sahiptir. 100 kHz'de 865 mA ve 120 Hz'de 648.75 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri, invertörler ve geri filtre devreleri gibi alanlarda kullanılır. ±20% tolerans ile sunulur.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
Impedance 80 mOhms
Lifetime @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 865 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 648.75 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V