UHE1A562MHT3
CAP ALUM 5600UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UHE1A562MHT3
UHE1A562MHT3 Hakkında
Nichicon UHE1A562MHT3, 5600 µF kapasitanslı, 10V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial Through Hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenir. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, -40°C ile 105°C arasında çalışır ve 8000 saat ömür garantisine sahiptir. 26 mOhms impedansı ile düşük ESR değerine sahiptir. 100 kHz'de 2.86 A, 120 Hz'de 2.288 A ripple akım kapasitesiyle genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devrelerinde ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 5600 µF
Impedance 26 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.86 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.288 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V