UHE1A471MPT
CAP ALUM 470UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UHE1A471MPT
UHE1A471MPT Hakkında
Nichicon UHE1A471MPT, 470µF kapasitanslı, 10V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, silindirik metal kasa (Can) paketlemesi ile Through Hole montajı için tasarlanmıştır. 130 mOhms impedans değeri düşük ESR uygulamalarında kullanılabilirliğini sağlar. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklık aralığına sahiptir. 100 kHz'de 640 mA, 120 Hz'de 480 mA ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. 105°C'de 6000 saat ömür garantisi sunan bu kondansatör, genel amaçlı güç kaynakları, filtreleme devreleri ve ses amplifikatörü uygulamalarında yaygın olarak kullanılmıştır. ±20% tolerans ve polar konfigürasyonu özellikleri taşır.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Impedance 130 mOhms
Lifetime @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 640 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 480 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V