UHE1A332MHD
CAP ALUM 3300UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UHE1A332MHD
UHE1A332MHD Hakkında
Nichicon UHE1A332MHD, 3300 µF kapasitansına sahip radyal bağlantılı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V rated voltaj ile güç kaynakları, ses amplifikatörleri, DC-DC konvertörleri ve genel amaçlı elektronik uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans, -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına ve 8000 saat ömürlü tasarım (105°C'de) ile güvenilir filtre ve depolama işlevleri sağlar. 27 mOhm empedansi, 100 kHz'de 2.23 A ve 120 Hz'de 1.784 A ripple akımı kapasitesi vardır. Through-hole montajı ile PCB'lere kolay entegrasyonu mümkündür.
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
Impedance 27 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.23 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.784 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V