UHE0J682MHD
CAP ALUM 6800UF 20% 6.3V RADIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UHE0J682MHD
UHE0J682MHD Hakkında
Nichicon UHE0J682MHD, 6800 µF kapasitanslı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 6.3V nominal voltaj ile çalışan bu bileşen, ±20% tolerans ve 17 mOhm impedans değerine sahiptir. -40°C ile 105°C arasında sıcaklık aralığında çalışabilir ve 8000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 100 kHz'de 3.35A, 120 Hz'de 2.68A ripple akımı kapasitesine karşılık gelmektedir. Through-hole montajlı radyal kasa tipi ile güç kaynakları, filtreleme ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 6800 µF
Impedance 17 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.35 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.68 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V