UHE0J392MHT
CAP ALUM 3900UF 20% 6.3V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UHE0J392MHT
UHE0J392MHT Hakkında
Nichicon UHE0J392MHT, 3900 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 6.3V rated voltage ile çalışan bu radial montajlı komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir ve 105°C'de 8000 saatlik ömrü mevcuttur. ±20% tolerans ile üretilen komponent, 27 mOhms impedans değerine ve 2.23 A @ 100 kHz ripple akım kapasitesine sahiptir. Through Hole montaj tipi ile PCB üzerine kalıcı olarak lehimlenebilir. Anahtarlama kaynakları, güç kaynakları ve filtreleme devrelerine uygun bir seçenektir.
Applications General Purpose
Capacitance 3900 µF
Impedance 27 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.23 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.784 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V