UHE0J332MHT
CAP ALUM 3300UF 20% 6.3V RADIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UHE0J332MHT
UHE0J332MHT Hakkında
Nichicon UHE0J332MHT, 3300 µF kapasitanslı radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. 6.3 V rated voltage ile çalışan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynağı filtreleme, zener regülatörlerin bypass'i ve sinyal kuplajı gibi işlevleri gerçekleştirir. ±20% tolerans ve 35 mOhms empedans ile belirlenmiş olup, 100 kHz'de 1.9 A, 120 Hz'de 1.52 A ripple current kapasitesine sahiptir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 105°C'de 8000 saat ömür hasılatına sahiptir. Through-hole radial montaj tipiyle PCB'lere doğrudan entegre edilebilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
Impedance 35 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.9 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.52 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V