UHE0J222MPT
CAP ALUM 2200UF 20% 6.3V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UHE0J222MPT
UHE0J222MPT Hakkında
Nichicon UHE0J222MPT, 2200 µF kapasiteli, 6.3 V rated voltage ile çalışan radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montajı için uygun olan bu komponent, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir. 6000 saatlik yaşam süresi 105°C'de belirtilmiştir. 42 mOhms impedans ve ±20% tolerans değerlerine sahiptir. 100 kHz'de 1.65 A, 120 Hz'de 1.32 A ripple akım kapasitesi sunar. Genel amaçlı uygulamalarda ve güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolamada kullanılır. Lütfen dikkat: bu ürün obsolete durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Impedance 42 mOhms
Lifetime @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.65 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.32 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V