UHE0J182MHD1TO
CAP ALUM 1800UF 20% 6.3V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UHE0J182MHD1TO
UHE0J182MHD1TO Hakkında
Nichicon UHE0J182MHD1TO, 1800µF kapasitanslı 6.3V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenir. ±20% tolerans ve 8000 saatlik ömür (105°C'de) sunarak genel amaçlı uygulamalarda güvenilir performans sağlar. 49 mOhms düşük impedans, 1.45A ripple current (100 kHz) ve -40°C ~ 105°C geniş çalışma sıcaklık aralığı ile güç kaynakları, ses sistemleri, filtreleme ve dekouplaj uygulamalarında kullanıma uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 1800 µF
Impedance 49 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.45 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.16 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V