UHE0J123MHT6
CAP ALUM 12000UF 20% 6.3V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UHE0J123MHT6
UHE0J123MHT6 Hakkında
Nichicon UHE0J123MHT6, 12000 µF kapasitansına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 6.3V nominal voltaj ile tasarlanmış olup, ±20% tolerans değerine sahiptir. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan takılmaktadır. Bu kondansatör genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak için tasarlanmıştır. 105°C sıcaklıkta 8000 saatlik ömür süresine sahip olup, -40°C ile +105°C arasında çalışabilir. 15 mOhms impedans değeri ile düşük ESR (Equivalent Series Resistance) performansı sunmaktadır. Düşük frekans (120 Hz) da 3.336 A, yüksek frekans (100 kHz) da 4.17 A ripple current taşıyabilmektedir. Ürün statüsü kullanımdan kaldırılmıştır (Obsolete).
Applications General Purpose
Capacitance 12000 µF
Impedance 15 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.17 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.336 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V