UHD1V330MDD
CAP ALUM 33UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UHD1V330MDD
UHD1V330MDD Hakkında
Nichicon UHD1V330MDD, 33µF kapasitans değerine sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through Hole montaj tipi ile PCB'ye dikey olarak lehimlenir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 105°C'de 2000 saat yaşam süresi garantisi sunar. 300 mOhm impedans değeri ve ±20% tolerans ile enerji depolama, filtreleme ve AC coupling uygulamalarında kullanılabilir. 100 kHz'de 250 mA ripple current kapasitesi vardır.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Impedance 300 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 250 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 137.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V