UHD1V221MPD
CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UHD1V221MPD
UHD1V221MPD Hakkında
Nichicon UHD1V221MPD, 220 µF kapasitanslı 35V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can tipinde through-hole montaj için tasarlanmıştır. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında kullanılabilir ve 105°C'de 3000 saat ömür garantisi sunar. 56 mOhm empedansı ve ±20% toleransı ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır. 100 kHz'de 995 mA ve 120 Hz'de 696.5 mA ripple akım kapasitesi taşır.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Impedance 56 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 995 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 696.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V