UHD1V102MHD
CAP ALUM 1000UF 20% 35V RADIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UHD1V102MHD
UHD1V102MHD Hakkında
Nichicon UHD1V102MHD, 1000 µF kapasitesi ve 35V nominal voltajı ile tasarlanmış radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimleme yoluyla bağlanır. ±20% tolerans aralığında üretilmiştir. -40°C ile +105°C arasındaki geniş çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir ve 105°C'de 5000 saatlik ömür belirtir. 18 mOhms impedansı ile düşük ESR değerine sahiptir. 100 kHz'de 2.77 A ve 120 Hz'de 2.078 A ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. Güç kaynağı filtreleme, sinyal işleme, zamanlama devreleri ve genel amaçlı güç uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Impedance 18 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.77 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.078 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V