UHD1H220MDD
CAP ALUM 22UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UHD1H220MDD
UHD1H220MDD Hakkında
Nichicon UHD1H220MDD, 22 µF kapasitesine sahip radial montuajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya uygundur. Through hole montajı sayesinde PCB'lere kolayca entegre edilebilir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 105°C sıcaklıkta 2000 saat yaşam süresi garantisi sunar. 340 mOhm impedans değeri ve ±20% tolerans aralığı ile standart endüstriyel uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında tercih edilir. Low frequency'de 130.9 mA, high frequency'de 238 mA ripple current kapasitesi vardır.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Impedance 340 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 238 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 130.9 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V