UHD1H101MPD1TD
CAP ALUM 100UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UHD1H101MPD1TD
UHD1H101MPD1TD Hakkında
Nichicon UHD1H101MPD1TD, 100 µF kapasitansı ve 50V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj türü ile PCB'lere doğrudan lehimlenmek üzere tasarlanmıştır. ±20% toleransı, -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına ve 3000 saat ömrü (105°C'de) ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 100 kHz'de 724 mA ve 120 Hz'de 506.8 mA ripple current kapasitesi ile güç kaynakları, ses sistemleri, LED sürücüleri ve endüstriyel kontrol devrelerinde yaygın olarak yer alır.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Impedance 74 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 724 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 506.8 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V