UHD1E471MPD6
CAP ALUM 470UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UHD1E471MPD
UHD1E471MPD6 Hakkında
Nichicon UHD1E471MPD6, 470µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V nominal gerilim ile çalışan bu radial bağlantılı komponent, -40°C ile 105°C arasında işletim sıcaklığına dayanıklıdır. 4000 saat ömür süresi 105°C'de garantilidir. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan monte edilir. ±20% toleransa sahip kondansatör, 100 kHz'de 1.43A ve 120 Hz'de 1.072A ripple akımı taşıyabilir. 38 mOhm impedans değeri ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devrelerinde ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Impedance 38 mOhms
Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.43 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.072 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V