UHD1E471MPD
CAP ALUM 470UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UHD1E471MPD
UHD1E471MPD Hakkında
Nichicon UHD1E471MPD, 470µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanıma uygundur. Through hole montaj tipinde radial can kasa içinde sunulan bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında stabil performans gösterir. 105°C'de 3000 saatlik ömür garantisi sunar. Düşük empedans değeri (41 mOhms) ile yüksek frekans uygulamalarında (100 kHz'de 1.25A ripple current) ve düşük frekans uygulamalarında (120 Hz'de 937.5mA ripple current) kullanılabilir. ±20% tolerans aralığında değer tutarlılığı sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Impedance 41 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.25 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 937.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V