UHD1E272MHD1TN
CAP ALUM 2700UF 20% 25V RADIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UHD1E272MHD1TN
UHD1E272MHD1TN Hakkında
Nichicon UHD1E272MHD1TN, 2700 µF kapasitanslı, 25V voltaj değerli radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montajı ile PCB'lere doğrudan entegre edilir. ±20% tolerans ve 16 mOhms empedans değerleri ile güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve genel amaçlı filtreleme uygulamalarında kullanılır. 5000 saatlik ömürlü tasarımıyla 105°C'de uzun süreli çalışmaya uygundur. 100 kHz'de 3.46A ripple akımı ve 120 Hz'de 2.768A ripple akımı kapasitesi bulunmaktadır. -40°C ile 105°C arasında stabil performans gösterir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 2700 µF
Impedance 16 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.46 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.768 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V