UHD1E101MED1TD
CAP ALUM 100UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UHD1E101MED1TD
UHD1E101MED1TD Hakkında
Nichicon UHD1E101MED1TD, 100 µF kapasitesi ve 25V nominal voltajı olan radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montajı için tasarlanmış bu bileşen, güç kaynakları, ses amplifikatörleri, motor kontrol devreleri ve genel amaçlı elektronik uygulamalarında filtreleme, depolama ve bypass işlevleri gerçekleştirmek için kullanılır. 2000 saat ömrü 105°C'de sağlanırken, geniş çalışma sıcaklık aralığı (-40°C ~ 105°C) ve düşük impedans değeri (130 mOhms) sayesinde yüksek frekans uygulamalarında da uygun performans gösterir. ±20% toleransıyla imal edilen kondansatör, 405 mA ripple current kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Impedance 130 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 405 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 283.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V