UHD1C471MPD6TD
CAP ALUM 470UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UHD1C471MPD6TD
UHD1C471MPD6TD Hakkında
Nichicon UHD1C471MPD6TD, 470 µF kapasitansı ve 16V rated voltajına sahip radyal montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% toleransı ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 4000 saatlik ömür sağlar. 100 kHz'de 1.03 A ve 120 Hz'de 772.5 mA ripple current kapasitesi ile güç kaynakları, ses uygulamaları, motor kontrol devreleri ve genel filtreleme uygulamalarında kullanılır. 53 mOhm empedansı düşük ESR gerektiren uygulamalarda tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Impedance 53 mOhms
Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.03 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 772.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V