UHD1C102MPD1TD
CAP ALUM 1000UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UHD1C102MPD1TD
UHD1C102MPD1TD Hakkında
Nichicon UHD1C102MPD1TD, 1000 µF kapasitansa sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V rated voltage ile general purpose uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% toleransla üretilen bu bileşen, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 4000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 23 mOhms düşük impedans değeri, 100 kHz'de 1.82 A ripple current kapasitesi ile güç kaynakları, filtreleme devre uygulamaları ve genel sinyal işleme sistemlerinde tercih edilir. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere kolayca entegre edilebilir.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Impedance 23 mOhms
Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.82 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.365 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V