UHD1A681MPD
CAP ALUM 680UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UHD1A681MPD
UHD1A681MPD Hakkında
Nichicon UHD1A681MPD, 680 µF kapasitansı ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, through-hole montajı ile PCB'lere doğrudan yerleştirilebilir. 10V nominal voltaj derecesi ile düşük voltaj devre tasarımlarında, güç kaynakları, ses sistemleri ve DC-DC dönüştürücülerde yaygın olarak tercih edilir. ±20% tolerans ve -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir. 3000 saat ömür garantisi 105°C'de sağlanır. 56 mOhm impedans değeri ve yüksek frekans ripleyi (995 mA @ 100 kHz) kontrol etmek için tasarlanmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
Impedance 56 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 995 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 746.25 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V