UHD1A471MPD
CAP ALUM 470UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UHD1A471MPD
UHD1A471MPD Hakkında
Nichicon UHD1A471MPD, 470 µF kapasitansı ve 10V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montaj türü ile PCB'lere doğrudan lehimlenir. ±20% tolerans ve 72 mOhms impedans karakteristikleri ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 105°C'de 3000 saat ömür garantisi sunar. 100 kHz'de 760 mA ve 120 Hz'de 570 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, ses devreleri, filtreleme ve energy storage uygulamalarında kullanım için uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Impedance 72 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 760 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 570 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V