UHD1A152MPD
CAP ALUM 1500UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UHD1A152MPD
UHD1A152MPD Hakkında
Nichicon UHD1A152MPD, 1500 µF kapasitanslı radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 4000 saatlik yaşam süresi (105°C'de) sunmaktadır. 22 mOhm empedansı ve 2.15 A ripple current kapasitesi (100 kHz'de) ile güç kaynakları, ses sistemleri, invertörler ve endüstriyel kontrol devrelerinde enerji depolama ve filtrasyonunda kullanılır. Through-hole montaj tipi, -40°C ile +105°C arasında çalışabilecek geniş sıcaklık aralığı ile geniş uygulama yelpazesine uygunluk sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
Impedance 22 mOhms
Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.15 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.72 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V