UHD1A102MPD6TD
CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UHD1A102MPD6TD
UHD1A102MPD6TD Hakkında
Nichicon UHD1A102MPD6TD, 1000 µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye radyal olarak bağlanır. ±20% tolerans değerine sahip olan bu kondansatör, -40°C ile +105°C arasında güvenli şekilde çalışabilir. 105°C'de 4000 saat ömür elde etmekte, 120 Hz'de 1.073A ripple akımını taşıyabilmektedir. 38 mOhms impedans değeri ile sahip olduğu bu özellikler, güç kaynakları, filtre devreleri ve düşük voltaj uygulamalarında tercih edilmesini sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Impedance 38 mOhms
Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.073 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V