UHD1A101MDD
CAP ALUM 100UF 20% 10V RADIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UHD1A101MDD
UHD1A101MDD Hakkında
Nichicon UHD1A101MDD, 100 µF kapasitansa sahip radyal montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya uygundur. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saatlik ömür garantisine sahiptir. 300 mOhms empedansı ile düşük ESR performansı gösterir. 100 kHz'de 250 mA ve 120 Hz'de 175 mA ripple akım taşıyabilir. Power supply filtreleme, coupling ve decoupling uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Impedance 300 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 250 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 175 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V