UHD0J152MPD
CAP ALUM 1500UF 20% 6.3V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UHD0J152MPD
UHD0J152MPD Hakkında
Nichicon UHD0J152MPD, 1500 µF kapasitansına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 6.3 V nominal voltaj ile tasarlanmış olup, ±20% toleransa sahiptir. Through-hole montajı için uygun olan bu kondansatör, -40°C ile +105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 4000 saat ömür garantisine sahiptir. 23 mOhms impedans değeri ile düşük dirençli uygulamalar için uygundur. 100 kHz'de 1.82 A ve 120 Hz'de 1.456 A ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. Genel amaçlı güç kaynakları, filtreleme devreleri ve depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
Impedance 23 mOhms
Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.82 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.456 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V