UHD0J122MPD
CAP ALUM 1200UF 20% 6.3V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UHD0J122MPD
UHD0J122MPD Hakkında
Nichicon UHD0J122MPD, 1200 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 6.3V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan monte edilir. ±20% tolerans ve 105°C'de 3000 saat ömür ile güvenilir performans sunar. 100 kHz'de 1.25A ve 120 Hz'de 1A ripple akımı kapasitesi bulunan bu kondansatör, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve endüstriyel uygulamalar gibi alanlarda filtreleme ve depolama görevlerinde kullanılır. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 1200 µF
Impedance 41 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.25 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V