UHC1V221MPD
CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UHC1V221MPD
UHC1V221MPD Hakkında
Nichicon UHC1V221MPD, 220 µF kapasitansı ve 35V nominal gerilimi ile tasarlanmış radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole teknolojisi ile PCB'ye direk monte edilir. -40°C ile 105°C arası çalışma sıcaklığına sahip olup, 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. Yüksek sıcaklık reflow işlemleri için uygundur. 100 kHz'de 1.65 A, 120 Hz'de 775.5 mA ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve endüstriyel uygulamalarda filtre ve hafıza elemanı olarak kullanılır. ±20% tolerans ile sunulur.
Applications High Temperature Reflow
Capacitance 220 µF
Impedance 26 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.65 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 775.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V