UHC1C221MPD
CAP ALUM 220UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UHC1C221MPD
UHC1C221MPD Hakkında
Nichicon UHC1C221MPD, 220 µF kapasitanslı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V rated voltage ile tasarlanmış olup, -40°C ile 105°C arasında çalışabilen bu bileşen, yüksek sıcaklık reflow uygulamalarında kullanılır. 2000 saat ömür garantisi (105°C'de) sunar. Through-hole montajı için uygun olan kondansatör, 44 mOhms impedansa ve ±20% toleransa sahiptir. 100 kHz'de 910 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme ve energy storage uygulamalarında tercih edilir. Bileşen obsolete statüsündedir.
Applications High Temperature Reflow
Capacitance 220 µF
Impedance 44 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 910 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 427.7 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V