UHA1H100MHD
CAP ALUM 10UF 20% 50V RADIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UHA1H100MHD
UHA1H100MHD Hakkında
Nichicon UHA1H100MHD, 10 µF kapasitansı ve 50V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve -25°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında işlem görebilir. 105°C'de 1000 saat yaşam süresi belirtilmiştir. 15.75 kHz'de 10A ripple current kapasitesi ile genel amaçlı filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve analog devrelerde kullanılır. Bi-polar polarizasyon özelliğine sahiptir. Ürün obsolete durumundadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Bi-Polar
Ripple Current @ High Frequency 10 A @ 15.75 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V