UHA1E5R6MHD
CAP ALUM 5.6UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UHA1E5R6MHD
UHA1E5R6MHD Hakkında
Nichicon UHA1E5R6MHD, 5.6 µF kapasitansı ve 25 V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through Hole montajı için tasarlanmış bu bi-polar kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -25°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında, 105°C'de 1000 saat ömrü ile specification gösterir. ±20% tolerans ile üretilmiş olup, 15.75 kHz'de 7.5 A ripple current kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtering ve coupling uygulamalarında tercih edilen bu komponentin benzer alternatifleri mevcut olsa da, ürün şu anda obsolete statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 5.6 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Bi-Polar
Ripple Current @ High Frequency 7.5 A @ 15.75 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V