UHA1E100MHD
CAP ALUM 10UF 20% 25V RADIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UHA1E100MHD
UHA1E100MHD Hakkında
Nichicon tarafından üretilen UHA1E100MHD, 10 µF kapasitansına ve 25V nominal voltajına sahip radyal bağlantılı alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ve -25°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığıyla genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 105°C'de 1000 saatlik ömürlü tasarımı, elektrik devreleri, güç kaynakları ve sinyal filtreleme gibi uygulamalarda yerini bulur. 15.75 kHz'de 10A ripple current kapasitesine sahip olan bu komponent, through-hole montajı için uygun olup, endüstriyel ve tüketici elektroniklerinde yaygın olarak tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Bi-Polar
Ripple Current @ High Frequency 10 A @ 15.75 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V