UH476M035HEJTA
CAP ALUM 0.47UF 20% 35V SMD
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UH476M035HE
UH476M035HEJTA Hakkında
UH476M035HEJTA, NextGen Components tarafından üretilen 0.47µF kapasitansına sahip surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V rated voltage ile tasarlanmış bu komponent, ±20% tolerans değerine sahiptir. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığını destekler ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. 450 mOhms impedans ve 100 kHz'de 300 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılabilir. Radial, Can - SMD paket tipi ile sunulmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 0.47 µF
Impedance 450 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 300 mA @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V