UGF12JTHE3/45
DIODE GEN PURP 600V 12A ITO220AC
Üretici
Vishay
Seri / Aile Numarası
UGF12JTHE3
UGF12JTHE3/45 Hakkında
UGF12JTHE3/45, Vishay tarafından üretilen 600V 12A kapasiteli genel amaçlı hızlı iyileşme diyotudur. TO-220-2 izole tab paketinde sunulan bu bileşen, ortalama doğrultulmuş akım değeri 12A ve maksimum ters akım sızıntısı 600V'de 30µA'dir. 1.75V ön voltaj düşüşü ve 50ns ters iyileşme süresi ile switching uygulamalarında kullanılır. -55°C ile 150°C çalışma sıcaklık aralığında elektrik ekipmanları, güç kaynakları ve endüstriyel dönüştürücülerde doğrultma işlevi görmektedir. Fast recovery karakteristiği sayesinde yüksek frekanslı devrelere uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 12A
Current - Reverse Leakage @ Vr 30 µA @ 600 V
Diode Type Standard
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case TO-220-2 Full Pack, Isolated Tab
Part Status Obsolete
Reverse Recovery Time (trr) 50 ns
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package ITO-220AC
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 600 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.75 V @ 12 A