UGF12HT-E3/45
DIODE GEN PURP 500V 12A ITO220AC
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
TO-220-2 Full Pack
Seri / Aile Numarası
UGF12HT
UGF12HT-E3/45 Hakkında
Vishay UGF12HT-E3/45, 500V reverse gerilim dayanımına sahip 12A ortalama doğrultulmuş akım kapasiteli genel amaçlı fast recovery diyotudur. TO-220-2 Full Pack izole tab paketinde sunulan bu bileşen, 50ns reverse recovery time ve 1.75V forward voltage karakteristiğine sahiptir. -55°C ile 150°C arasında güvenli çalışabilir. Güç kaynakları, inverter devreleri, motor kontrol uygulamaları ve indüktif yükler içeren switching circuits gibi yüksek akımlı doğrultma uygulamalarında kullanılır. Notu: Bu ürün üretimi durdurulmuştur (Obsolete).
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 12A
Current - Reverse Leakage @ Vr 30 µA @ 500 V
Diode Type Standard
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case TO-220-2 Full Pack, Isolated Tab
Part Status Obsolete
Reverse Recovery Time (trr) 50 ns
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package ITO-220AC
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 500 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.75 V @ 12 A