UGF10L08GA
DIODE ARRAY GP 600V ITO220AB
Paket/Kılıf
TO-220-3 Full Pack
Seri / Aile Numarası
UGF10L08GA
UGF10L08GA Hakkında
UGF10L08GA, Taiwan Semiconductor tarafından üretilen yüksek voltaj doğrultucu diyot dizisidir. 600V ters voltaj kapasitesi ile güç kaynağı devreleri, AC/DC konvertörleri ve invertör uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Ortak katot konfigürasyonuna sahip diyot çifti içeren bileşen, diode başına 10A ortalama rectified akım sağlar. 25ns hızlı geri kazanım süresi ve 1.7V maksimum forward voltajı (5A'da) ile verimli anahtarlama performansı sunar. -55°C ile 150°C arasında çalışan bu bileşen, through-hole montajı için TO-220-3 yalıtılmış tab paketinde sunulmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 10A
Current - Reverse Leakage @ Vr 10 µA @ 600 V
Diode Configuration 1 Pair Common Anode
Diode Type Standard
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab
Part Status Active
Reverse Recovery Time (trr) 25 ns
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package ITO-220AB
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 600 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.7 V @ 5 A