UGE18CCT-E3/45
DIODE 18A 150V 20NS TO-220AB
Seri / Aile Numarası
UGE18CCT-E3
UGE18CCT-E3/45 Hakkında
UGE18CCT-E3/45, Vishay tarafından üretilen 18A ortalama doğrultulmuş akıma sahip bir fast recovery diyotur. 150V maksimum ters gerilim derecelemesi ile güç kaynakları, invertör devreleri ve AC-DC dönüştürücü uygulamalarında kullanılır. 30ns recovery time ile hızlı anahtarlama performansı sunar. TO-220-3 paket tipinde, 1 pair common cathode konfigürasyonu ile tasarlanmıştır. -65°C ile 150°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında çalışabilir. Ön yüzey montaj gerekli değil, delik montajı tipindedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 18A
Current - Reverse Leakage @ Vr 10 µA @ 150 V
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 150°C
Reverse Recovery Time (trr) 30 ns
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-220-3
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 150 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 20 A