UGB12JT-E3/45
DIODE ARRAY GENERAL PURPOSE
Üretici
Vishay
Seri / Aile Numarası
UGB12JT
UGB12JT-E3/45 Hakkında
UGB12JT-E3/45, Vishay tarafından üretilen genel amaçlı diyot dizisi komponentidir. 600V DC ters voltaj ve 12A akım kapasitesiyle tasarlanmıştır. Yüksek hızlı recovery diyotudur ve 50 ns'lik reverse recovery time değerine sahiptir. Surface Mount teknolojisine uygun TO-263-3 (D²Pak) paketlemesinde sunulmaktadır. Uygulamada ters akım kaçağı en fazla 30 µA olup -55°C ile 150°C arasında çalışabilir. AC/DC dönüştürücüler, switching power supplies ve similar rectifier uygulamalarında kullanılan standart doğrultma diyotudur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 30 µA @ 600 V
Diode Type Standard
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Part Status Obsolete
Reverse Recovery Time (trr) 50 ns
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-263AB (D²PAK)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 600 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.75 V @ 12 A