UGB12HT-E3/45
DIODE ARRAY GENERAL PURPOSE
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
TO-263-3
Seri / Aile Numarası
UGB12HT
UGB12HT-E3/45 Hakkında
UGB12HT-E3/45, Vishay tarafından üretilen genel amaçlı diyot dizisidir. TO-263-3 (D²Pak) yüzey montaj paketinde sunulan bu bileşen, 500V ters gerilim kapasitesi ve 12A ileri akımda 1.75V ileri gerilim düşümü ile karakterize edilir. Fast Recovery tipinde çalışan diyot, 50ns geri kazanım süresi ile hızlı anahtarlama uygulamalarında kullanılabilir. -55°C ile 150°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. Güç kaynakları, adaptörler ve doğrultma devrelerinde uygulanır. Cihaz statüsü Obsolete olarak işaretlenmiştir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 30 µA @ 500 V
Diode Type Standard
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Part Status Obsolete
Reverse Recovery Time (trr) 50 ns
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-263AB (D²PAK)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 500 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.75 V @ 12 A