UG30APT-E3/45
DIODE ARRAY GP 50V 30A TO3P
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
TO-3P-3
Seri / Aile Numarası
UG30APT
UG30APT-E3/45 Hakkında
UG30APT-E3/45, Vishay tarafından üretilen hızlı iyileştirme diyot dizisidir. Common cathode konfigürasyonunda 1 çift diyot içeren bu bileşen, 50V ters gerilim (Vr) ve diode başına 30A ortalama doğrultulmuş akım (Io) kapasitesine sahiptir. 35 ns reverse recovery time ile karakterize edilen bu diyot, endüstriyel doğrultma uygulamaları, güç kaynakları, invertörler ve değiştiricilerde kullanılır. TO-3P-3 (SC-65-3) paketlemesinde temin edilen UG30APT-E3/45, -65°C ile +150°C arasında çalışır. 1.15V maksimum forward voltage (30A'de) ve 15µA reverse leakage current (50V'de) özellikleriyle, güvenilir ve verimli doğrultma işlemi sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 30A
Current - Reverse Leakage @ Vr 15 µA @ 50 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Standard
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 150°C
Package / Case TO-3P-3, SC-65-3
Part Status Active
Reverse Recovery Time (trr) 35 ns
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-247AD (TO-3P)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 50 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.15 V @ 30 A